*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Patogus ir galingas MacBook Pro 14" su Apple M5 procesoriumi užtikrina optimalų našumą tiek mokslui, tiek darbui namuose.
Su 16GB RAM atmintimi ir 1TB SSD disku, šis nešiojamas kompiuteris suteikia pakankamai vietos ir greito duomenų apdorojimo.
Juodas aliuminio korpusas ne tik stilingas, bet ir tvirtas, todėl šis MacBook taps jūsų patikimu pagalbininku kasdienėje veikloje.
Įrenginys pasižymi „True Tone“ technologija, 120 Hz „ProMotion“ ekranu ir šešių garsiakalbių garso sistema, kas leidžia mėgautis aukščiausios kokybės vaizdu ir garsu.
Be to, MacBook Pro turi integruotą web kamerą ir „FaceTime HD“ kamerą, todėl puikiai tinka nuotoliniams susitikimams ir vaizdo skambučiams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Gamintojo kodas | MacBook |
| Prekės ženklas | APPLE |
| Populiariausi modeliai | Macbook Pro |
| Procesoriaus tipas | Apple M5 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | NėraGB |
| Diskas SSD M.2 | -GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota |
| Operacinė sistema | Mac OS |
| Ekrano dydis | 14" |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | Liquid Retina XDR |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | Nenurodyta |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | Apple M5 |
| Atminties tipas | Nenurodyta |
| Atminties dažnis | -MHz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | Nėravnt. |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 0/0 |
| Kietojo disko valdiklis | SSD PCIE |
| Vaizdo plokštė | Nenurodyta |
| Vaizdo plokštės atmintinė | Dinaminė atmintisGB |
| Bluetooth | Yra |
| IR | Nėra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | WiFi 802.11ax/ac/a/b/g/n |
| HDMI | Yra |
| USB jungčių skaičius | 3vnt. |
| USB 2.0 | Nėra |
| USB 3.0 | Nėra |
| USB-C | Yra |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | SDXC |
| Kitos jungtys | Magsafe 3 |
| 3G / 4G Wireless WAN | Nėra |
| Klaviatūra | Angliška (ENG), Skandinaviška (NO) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Kita informacija | „True Tone“; „ProMotion“ 120 Hz; „FaceTime HD 1080p“ kamera; Šešių garsiakalbių garso sistema |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | 70 WHr |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Korpuso tipas | Aliuminis |
| Spalva | Juoda |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 70 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 96 |