*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Acer 16 colių kompiuteris su galingu AMD Ryzen Ai 5 340 procesoriumi ir modernia NVIDIA GeForce RTX 4050 vaizdo plokšte užtikrina neįtikėtiną našumą ir sklandų darbą.
Šis kompiuteris yra idealus sprendimas tiek mokslui, tiek darbui namuose, suteikiantis puikų matomumą su 1920x1200 raiška ir matinio ekrano savybėmis.
Su 16GB DDR5 atmintimi ir 1024GB SSD disku galite būti tikri, kad turėsite pakankamai vietos ir greitį savo projektams. Kiekviena užduotis bus atlikta be vargo.
Integruota web kamera, HDMI ir USB-C prievadai užtikrina lengvą jungimą prie kitų įrenginių ir sklandžią vaizdo konferencijų patirtį.
Acer yra žinomas dėl savo patikimumo ir kokybės, todėl šis modelis bus puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems naujo kompiuterio.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | Acer |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen Ai 5 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | NenurodytaGB |
| Diskas SSD M.2 | 1000GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | NVIDIA GEFORCE |
| Operacinė sistema | Be OS |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Taip |
| Ekrano dažnis (Hz) | 165 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~40 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Procesoriaus taktinis dažnis | NenurodytaGHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | Nenurodyta |
| Maksimali pagrindinė atmintis | NenurodytaGB |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Atminties dažnis | NenurodytaMHz |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | Nenurodyta |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | NenurodytaGB |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| HDMI | Yra |
| USB jungčių skaičius | Nenurodytavnt. |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Plotis | 241.9cm |
| Aukštis | 19.6cm |
| Ilgis | 359.4cm |
| Svoris | 1995kg |
| Korpuso tipas | Plastikas |
| Spalva | Juoda |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |