*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Asus Vivobook 15 F1504 yra puikus pasirinkimas tiek mokslui, tiek darbui. Šis nešiojamas kompiuteris pasižymi 15.6 colių FHD IPS ekranu, užtikrinančiu ryškius ir aiškius vaizdus.
Įrenginyje montuojamas Intel Core 5-120U procesorius ir 16GB RAM užtikrina greitą našumą, todėl galite lengvai atlikti kelis užduotis vienu metu.
512GB SSD diskas suteikia pakankamai vietos jūsų duomenims ir leidžia greitai įkelti programas bei failus. Šis kompiuteris taip pat yra lengvas – sveria tik 1.7 kg, todėl jį lengva nešiotis.
Su Windows 11 Home operacine sistema ir integruota Intel UHD Graphics Xe 750 vaizdo plokšte, Asus Vivobook kuo puikiausiai atitinka modernius darbo reikalavimus ir leidžia mėgautis malonia vartotojo patirtimi.
Sidabrinis dizainas puikiai dera bet kokiame aplinkoje, todėl galite dirbti su stiliumi ir patogumu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | ASUS |
| Populiariausi modeliai | ASUS Vivobook |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | NenurodytaGB |
| Diskas SSD M.2 | -GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ekrano dydis | 15.6" |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matinis ekranas | Taip |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | Intel Core 5 120U |
| Procesoriaus taktinis dažnis | NenurodytaGHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | Nenurodyta |
| Maksimali pagrindinė atmintis | NenurodytaGB |
| Atminties tipas | Nenurodyta |
| Atminties dažnis | -MHz |
| HDD greitis | Nenurodyta |
| Kietojo disko valdiklis | Nenurodyta |
| Vaizdo plokštė | Intel UHD Graphics Xe 750 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | NenurodytaGB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | Nėra informacijos |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Nenurodyta |
| HDMI | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 1 |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | Nenurodyta |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| TV išėjimo jungtys | Nenurodyta |
| Garso plokštė | Nenurodyta |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Nenurodyta |
| Operacinės sistemos kalbos versija | Nenurodyta |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | 1.7kg |
| Korpuso tipas | Nenurodyta |
| Spalva | Sidabrinė |
| Gamintojo spalva | Icicle Silver |
| Palaikomos technologijos | Nenurodyta |