*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
MSI Cyborg A15 yra patikimas žaidimų nešiojamas kompiuteris, sukurtas norintiems didelio našumo ir stiliaus.
Bendrovės MSI naujausias modelis yra aprūpintas AMD Ryzen 7 procesoriumi, kuris užtikrina sklandų veikimą ir greitį kiekviename žaidime.
Su 16 GB DDR5 RAM atmintimi ir NVIDIA GeForce RTX 5060 vaizdo plokšte, kiekvienas žaidimas atrodys nuostabiai ir veiks be trikdžių.
Šis modelis turi 15.6 colių matiniu ekranu ir 1920x1080 raiška, todėl žaidimų patirtis bus dar malonesnė.
Be to, naudodami 1TB SSD atmintį, turėsite daugiau nei pakankamai vietos žaidimams ir duomenims saugoti.
MSI Cyborg A15 yra ne tik galingas, bet ir lengvas – svoris vos 1.95 kg, todėl jį lengva nešiotis bet kur.
Su Windows 11 Home operacine sistema ir angliška klaviatūra, puikiai tiks tiek žaidimams, tiek kasdieniam darbui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Žaidimams |
| Prekės ženklas | MSI |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 7 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | NėraGB |
| Diskas SSD M.2 | 1000GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Matinis ekranas | Taip |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen 7-260 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| HDMI | Yra |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Svoris | 1.95kg |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 200 |