*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Acer Aspire Go 15 pasižymi moderniu AMD Ryzen 5 5625U procesoriumi, užtikrinančiu aukštą našumą tiek darbui, tiek mokslui.
Su 16GB RAM ir 512GB SSD, šis kompiuteris greitai įkrauna programas ir suteikia pakankamai vietos failams.
15.6 colio IPS ekranas su 1920x1080 raiška suteikia aiškų ir ryškų vaizdą, kas ypač svarbu dirbant su grafiniu turiniu.
Integruota AMD Radeon grafika leidžia sklandžiai naršyti internete ir mėgautis pramogomis be trukdžių.
Kompiuteris yra lengvas - vos 1.78 kg, todėl lengvai nešiojamas. Jame įdiegta Windows 11 Home operacinė sistema, suteikianti modernų vartotojo patirtį.
Acer Aspire Go 15 taip pat turi anglų ir rusų klaviatūrą bei integruotą web kamerą, todėl jis puikiai tinka nuotoliniam mokymuisi ir darbui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | Acer |
| Populiariausi modeliai | Acer Aspire |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 5 5625U |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota AMD |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | Nenurodyta |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | Nenurodyta |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.3 - 4.3GHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 6/12 |
| Atminties tipas | DDR4 |
| Atminties dažnis | 3200MHz |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | ADM Radeon Graphics |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Tinklo plokštės greitis | 1 Gb/s |
| HDMI | Yra |
| USB jungčių skaičius | Nenurodytavnt. |
| USB 2.0 | Nenurodyta |
| USB 3.0 | Nenurodyta |
| USB-C | Nenurodyta |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Nenurodyta |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Plotis | 241.9cm |
| Aukštis | 19.6cm |
| Ilgis | 359.4cm |
| Korpuso tipas | Plastikas |
| Spalva | Sidabrinė |
| Gamintojo spalva | Pure Silver |
| Palaikomos technologijos | Acer Color Intelligence |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |