*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Lenovo Legion Pro 5-16 neabejotinai sužavės savo galingu AMD Ryzen 9 9955HX procesoriumi. Šis nešiojamas kompiuteris, turintis 32GB RAM ir RTX 5070 vaizdo plokštę, užtikrina nepriekaištingą našumą tiek darbui, tiek pramogoms.
Didelis 16 colių WQXGA OLED ekranas su 2560 x 1600 pikselių raiška ir 165Hz atnaujinimo dažniu suteikia neįtikėtiną vaizdo kokybę ir spalvų sodrumą. Tai puikus pasirinkimas žaidimams ir grafikų redagavimui.
Kompiuteris taip pat turi 1TB SSD, užtikrinant greitą duomenų prieigą ir pakankamai vietos visiems failams. Su integruota web kamera ir angliška klaviatūra jis yra tinkamas kasdieniam naudojimui.
Be to, su HDMI ir USB-C jungtimis, lengvai prijungsite įvairius priedus ir monitorius. Lenovo Legion Pro 5-16 yra geriausias pasirinkimas mokslui, darbui ir namams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Populiariausi modeliai | Acer Aspire |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 9 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | NenurodytaGB |
| Atminties dydis RAM | 32GB |
| Vaizdo plokštės tipas | NVIDIA GEFORCE |
| Operacinė sistema | Be OS |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Ne |
| Ekrano dažnis (Hz) | 165 |
| Maksimali raiška | 2560 x 1600 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~40 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen 9 9955HX |
| Procesoriaus taktinis dažnis | NenurodytaGHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | Nenurodyta |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | Nenurodytavnt. |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | Nenurodyta |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | NenurodytaGB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | Nėra informacijos |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| HDMI | 1 |
| USB jungčių skaičius | Nenurodytavnt. |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | Nenurodytaval. |
| Aukštis | 19.9cm |
| Ilgis | 359.4cm |
| Svoris | Nenurodytakg |
| Korpuso tipas | Metalas |
| Spalva | Pilka |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |