*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dell Pro 15 yra galingas nešiojamas kompiuteris, sukurtas dirbti ir mokytis efektyviai. Su Intel Core i7-1355U procesoriumi, jis užtikrina puikų našumą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo užduotis.
Įrenginyje yra 16GB RAM atminties ir 512GB SSD, todėl turėsite pakankamai vietos visiems savo failams ir greitą prieigą prie programų. Šis kompiuteris yra puikus pasirinkimas tiek dirbant namuose, tiek biure.
15.6 colių Full HD ekranas suteikia ryškų vaizdą, todėl galėsite mėgautis jūsų mėgstamomis multimedijos turinio formomis. Be to, integruota web kamera leidžia lengvai bendrauti su kolegomis ir draugais.
Su modernia klaviatūra ir patogiu dizainu, Dell Pro 15 ne tik atitinka techninius reikalavimus, bet ir yra malonus naudoti. Naudokite jį bet kur ir bet kada.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | DELL |
| Procesoriaus tipas | intel core 3 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota |
| Operacinė sistema | Nenurodyta |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | 120 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | Nenurodyta |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 10/12 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | NenurodytaGB |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Atminties dažnis | 4800MHz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | Nenurodytavnt. |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | Integrated Intel Graphics |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | Nėra |
| Bluetooth | Yra |
| Tinklo plokštės greitis | Nenurodyta |
| HDMI | Yra |
| USB 3.0 | 1 |
| USB-C | 1 |
| Garso plokštė | Integruotas garsiakalbis 2.1 |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | Nenurodytaval. |
| Plotis | Nenurodytacm |
| Aukštis | Nenurodytacm |
| Ilgis | Nenurodytacm |
| Svoris | Nenurodytakg |
| Korpuso tipas | Plastikas |
| Spalva | Juoda |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |