*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
HP OmniBook X Flip yra visiškai naujas 2-in-1 kompiuteris, sukurtas siekiant patenkinti mokymosi, darbo ir namų poreikius.
Šis įrenginys apjungia modernų dizainą su galingais techniniais sprendimais. Su AMD Ryzen 5 340 procesoriumi ir 16 GB RAM, galėsite be vargo atlikti daugelį užduočių.
Tikslus 16 colių 2K OLED ekranas užtikrina ryškias spalvas ir detales, leidžiančias mėgautis filme ar dirbti kūrybinėse srityse.
Be to, šis kompiuteris turi 1TB SSD, garantuojantį pakankamai vietos visiems jūsų duomenims ir greitą veikimą.
HP OmniBook X Flip pasižymi elegantiška sidabrine spalva, kuri puikiai tinka bet kuriai aplinkai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | HP |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 5 |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Matinis ekranas | Ne |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~40 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | AMD Radeon 840M |
| Bluetooth | Yra |
| HDMI | Yra |
| USB 3.0 | 1 |
| USB-C | 1 |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Spalva | Sidabrinė |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |