*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dell PV15250 RPLU yra patikimas ir aukštos kokybės produktas, sukurtas atitikti jūsų poreikius. Su 3 metų garantija, jis užtikrina optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą.
Šis produktas yra puikus pasirinkimas tiek namams, tiek biurui, suteikiantis jums viską, ko reikia sklandžiam darbui. Dell ženklas yra žinomas dėl savo inovacijų ir patikimumo.
Pasinaudokite šia galimybe ir investuokite į kokybę, kuri jums tarnaus ilgus metus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | DELL |
| Procesoriaus tipas | 125H |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota INTEL |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ekrano dydis | 15.6" |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Taip |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Procesorius | Intel Core i5-1334U |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | Intel® Graphics |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| HDMI | Yra |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Yra |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Nenurodyta |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Svoris | Nenurodytakg |
| Korpuso tipas | Plastikas |
| Spalva | Juoda |
| Gamintojo spalva | Carbon Black |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |