*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
MacBook Pro 14 colių su Apple M5 procesoriumi suteikia neįtikėtiną našumą ir greitį. Tai idealus nešiojamas kompiuteris verslui, mokslui, darbui ir kasdieniniam naudojimui.
Šiame modelyje įdiegtas 32GB RAM ir 1TB SSD saugykla, tad galite lengvai valdyti kelias užduotis ir saugoti didelius failus be jokių nesklandumų.
Kompiuteris pasižymi elegantišku Space Black dizainu, kuris ne tik atrodo patraukliai, bet ir yra patvarus. Apple M5 grafika užtikrina nuostabią vaizdo kokybę ir sklandų žaidimų ar programavimo patirtį.
MacBook Pro taip pat aprūpintas integruota Web kamera, kuri leidžia lengvai bendrauti per vaizdo skambučius, ir apšviesta klaviatūra patogiam darbui tamsesnėse erdvėse.
Pasirinkite MacBook Pro ir patirkite, kaip inovatyvios technologijos gali pagerinti jūsų darbo efektyvumą ir komfortą kasdieniame gyvenime.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Verslui, Premium, Mokslui, darbui ir namams |
| Gamintojo kodas | MacBook |
| Prekės ženklas | APPLE |
| Procesoriaus tipas | Apple M5 |
| Kietasis diskas SSD | 1000GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | NenurodytaGB |
| Diskas SSD M.2 | -GB |
| Atminties dydis RAM | 32GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota |
| Operacinė sistema | Mac OS |
| Ekrano dydis | 14" |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | WVA (IPS) Anti-Glare |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Ekrano dažnis (Hz) | - |
| Maksimali raiška | Nenurodyta |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | Apple M5 |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 10 |
| Atminties tipas | Nenurodyta |
| Atminties dažnis | -MHz |
| Kietojo disko valdiklis | SSD PCIE |
| Vaizdo plokštė | APPLE M5 |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | Nėra informacijos |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| HDMI | Yra |
| USB 3.0 | Nėra |
| USB-C | Yra |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | SDXC |
| Kitos jungtys | 1 x 3.5 mm jack, Magsafe 3 |
| Garso plokštė | Įmontuoti 4 garsiakalbiai |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | Nenurodyta |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Korpuso tipas | Aliuminis |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 70 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 96 |