*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Lenovo LOQ Essential 15.6" yra galingas žaidimų nešiojamas kompiuteris, sukurtas tiems, kurie siekia aukščiausios kokybės ir našumo.
Šis modelis aprūpintas AMD Ryzen 7-7735HS procesoriumi, kuris užtikrina greitą ir efektyvų veikimą, leidžiantį patogiai žaisti naujausius žaidimus.
NVIDIA GeForce RTX 4050 vaizdo plokštė garantuoja nuostabią vaizdo grafiką ir sklandų žaidimų procesą, kad kiekvienas žaidimas būtų nepakartojamas.
Su 16GB DDR5 operatyviąja atmintimi ir 512GB SSD kietuoju disku, šis kompiuteris užtikrina greitą duomenų apdorojimą ir pakankamai vietos žaidimams ir programoms.
Ekrano raiška 1920 x 1080 leidžia mėgautis ryškiu ir aiškiu vaizdu, o matinis ekranas sumažina atspindžius, suteikdamas patogią aplinką žaidimams.
Su Windows 11 Home operacine sistema, galėsite pasinaudoti naujausiomis funkcijomis ir programomis, padedančiomis geriau organizuoti jūsų darbą ir malonumą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Žaidimams |
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Procesoriaus tipas | AMD Ryzen 7 |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Atminties dydis RAM | 8GB |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ekrano dydis | 15.6" |
| Matinis ekranas | Nenurodyta |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | Nenurodyta |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |