*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Lenovo Yoga Slim 6 14IRH8 yra modernus ir galingas nešiojamas kompiuteris, sukurtas jūsų kasdieniams poreikiams.
Su 14 colių OLED ekranu, jis suteikia įspūdingą vaizdo kokybę ir ryškias spalvas, leidžiančias mėgautis kiekvienu vaizdu.
Darbo našumą užtikrina naujausias Intel Core i5 procesorius, o 16GB LPDDR5x atmintis leidžia lengvai dirbti su keliais uždaviniais vienu metu.
Kompiuteris turi 512GB SSD kietąjį diską, kuris užtikrina greitą duomenų prieigą ir pakankamai vietos jūsų dokumentams bei programoms.
Su Windows 11 Home operacine sistema ir integruota web kamera, jis idealiai tinka nuotoliniam darbui ir mokymuisi.
Dėl apšviestos klaviatūros galėsite patogiai dirbti net ir prastomis apšvietimo sąlygomis.
Lenovo Yoga Slim 6 yra puikus pasirinkimas ieškantiems stiliaus ir funkcionalumo derinio, todėl tai yra idealus sprendimas namams, mokslui ar darbui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Populiariausi modeliai | Lenovo Yoga |
| Procesoriaus tipas | Intel Core i5 |
| Kietasis diskas HDD | NėraGB |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512GB |
| Diskas SSD M.2 | -GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota INTEL |
| Operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Ekrano dydis | 14" |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | OLED |
| Matinis ekranas | Ne |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | Intel Core i5-13500H |
| Procesoriaus taktinis dažnis | iki 4.70 GHzGHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 12/16 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | 16GB |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| Atminties dažnis | -MHz |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 0/0 |
| HDD greitis | Nėra HDD |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | Intel Iris Xe Graphics |
| Vaizdo plokštės atmintinė | NenurodytaGB |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Tinklo plokštės greitis | Nėra |
| HDMI | Yra |
| USB 2.0 | Nėra |
| USB 3.0 | 1 |
| USB-C | 2 |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | Nėra |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | 65 Wh |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Spalva | Pilka |
| Gamintojo spalva | Storm Grey |
| Saugumas | Kensington security slot |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |