*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
MSI Cyborg 15 yra galingas ir stilingas žaidimų nešiojamas kompiuteris, sukurtas atitikti visus modernių žaidimų reikalavimus.
Šis kompiuteris turi 15.6 colio FHD IPS ekraną su 144Hz atnaujinimo dažniu, užtikrinantį sklandų vaizdą ir didelį vaizdo aiškumą.
Galingas Intel Core i7-13620H procesorius ir 16GB DDR5 atmintis garantuoja puikų našumą, leidžiantį žaisti net pačius sudėtingiausius žaidimus.
Be to, 512GB SSD kietasis diskas užtikrina greitą duomenų prieigą ir pakankamai vietos jūsų žaidimams bei kitai medžiagai.
Nvidia GeForce RTX 4050 vaizdo plokštė su 6GB GDDR6 atmintimi suteikia aukštos kokybės grafikas ir privalumus, tokius kaip ray tracing.
Kompiuteris taip pat pasižymi šiuolaikiškomis jungtimis, įskaitant HDMI, USB-C ir Bluetooth, kad galėtumėte lengvai prijungti priedus ir periferinius įrenginius.
Kombinacija su apšviesta anglų kalbos klaviatūra užtikrina patogų naudojimą ir puikiai tinka žaidimams tamsoje.
MSI Cyborg 15 yra tikrai idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško galingo ir stilingo žaidimų nešiojamo kompiuterio.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Žaidimams |
| Prekės ženklas | MSI |
| Populiariausi modeliai | MSI Cyborg |
| Procesoriaus tipas | Intel Core i7 |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512GB |
| Diskas SSD M.2 | -GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | NVIDIA GEFORCE |
| Operacinė sistema | DOS |
| Ekrano dydis | 15" |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano tipas | IPS |
| Matinis ekranas | Taip |
| Ekrano dažnis (Hz) | 144 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | Intel Core i7-13620H |
| Procesoriaus taktinis dažnis | iki 4.90 GHzGHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 10 |
| Atminties tipas | DDR5 |
| Atminties dažnis | -MHz |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 2/1 |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | 6GB |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | GDDR6 |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Tinklo plokštės greitis | 1 Gb/s |
| HDMI | Yra |
| USB 2.0 | Nėra |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 1 |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | Nėra |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo, Bluetooth 5.2 |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | -val. |
| Plotis | -cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | -cm |
| Svoris | -kg |
| Korpuso tipas | Plastikas |
| Spalva | Juoda |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Nėra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 120 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 120 |