*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
MSI Modern 14 H nešiojamas kompiuteris yra sukurtas tiems, kurie vertina našumą ir stilių. Šis modelis su Intel Core i5-13420H procesoriumi užtikrina greitą ir efektyvų darbą, tad puikiai tinka tiek mokslams, tiek kasdieniams uždaviniams.
Kompiuteris turi 16GB RAM atmintį ir 512GB SSD kietąjį diską, kuris leidžia laikyti visus svarbiausius failus ir programas greitai pasiekiamus. Jo matinis ekranas, kurio raiška siekia 1920 x 1200, suteikia aiškų vaizdą ir mažina atspindžius, todėl dirbti prie kompiuterio yra malonu.
Su integruota Intel Iris Xe grafika, MSI Modern 14 H gali lengvai susidoroti su grafikos užduotimis. Tai puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems galingo ir patikimo įrenginio. Naujas kompiuteris leidžia užtikrinti sklandų darbą ir produktyvumą bet kuriuo metu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio paskirtis | Mokslui, darbui ir namams |
| Prekės ženklas | MSI |
| Procesoriaus tipas | Intel Core i5 |
| Kietasis diskas SSD | 512GB |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512GB |
| Atminties dydis RAM | 16GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Integruota INTEL |
| Operacinė sistema | Windows 11 |
| Ekrano dydis | 14" |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matinis ekranas | Taip |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | Intel Core i5-13420H |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.1 - 4.6GHz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 10/12 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | 40GB |
| Atminties tipas | DDR4-3200 |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 2/1 |
| Kietojo disko valdiklis | SSD M.2 PCIe NVMe; M.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | Intel Iris Xe Graphics |
| Vaizdo plokštės atmintinė | DynamicGB |
| Bluetooth | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| HDMI | Yra |
| USB 3.0 | Yra |
| USB-C | Nenurodyta |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | Nėra |
| Kitos jungtys | HDMI 2.0, 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | Angliška (ENG) |
| Klaviatūra su apšvietimu | Taip |
| Integruota Web kamera | Yra |
| Prekės būklė | Nauja |
| Baterijos talpa | 52 Wh |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | 10val. |
| Aukštis | 19cm |
| Korpuso tipas | Metalas |
| Spalva | Juoda |
| Įkroviklis komplektacijoje | Yra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |