*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Apple iPad Air yra elegantiškas ir galingas planšetinis kompiuteris, puikiai tinkantis bet kokiam naudojimui.
Su 13 colių IPS ekranu ir 2732 x 2048 pikselių raiška, jis užtikrina ryškius ir aiškiai matomus vaizdus.
Planšetinis kompiuteris turi 12 GB operatyviosios atminties ir 256 GB vidinės atminties, todėl galite laikyti viską, ko jums reikia.
Su 12 MP priekinė ir galinė kamera, darykite nuostabias nuotraukas ir skambinkite su draugais.
Bluetooth 6.0 ir Wi-Fi vienu metu užtikrina puikų ryšį, o iPadOS leidžia sklandžiai dirbti su įvairiomis programomis.
| Modelis | iPad Air |
| Spalva | Tamsiai pilka |
| Dydis | 13 " |
| Rezoliucija | 2732 x 2048 pikseliai |
| Ekrano tipas | IPS |
| RAM | 12 GB |
| Procesorius | M4 |
| Atmintis | 256 GB |
| Prisijungimas | Wi-Fi |
| Priekinė kamera | 12 MP |
| Galinė kamera | 12 MP |
| Bluetooth | 6.0 |
| Operacinė sistema | iPadOS |