*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
| Modelis | HUAWEI MatePad |
| Spalva | Kosminė pilka |
| Ekranas | 11.5” TFT LCD 1600x2456 |
| Procesorius | 2.29GHz & 2.05GHz & 1.31GHz |
| Atmintis | 256GB |
| RAM | 8GB |
| Operacinė sistema | Harmony OS 4.3 |
| Ryšys | WiFi, BT |