*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Samsung Galaxy Tab A11+ yra galinga ir stilinga planšetė, skirta tiek darbui, tiek pramogoms. Su 11 colių TFT LCD ekranu (1200x1920) mėgausitės aiškiu ir ryškiu vaizdu.
Planšetė veikia su 2,5 GHz ir 2,0 GHz procesoriais, užtikrinančiais nepriekaištingą našumą ir greitą programų vykdymą. Su 128 GB vidinės atminties ir 6 GB RAM, turėsite pakankamai vietos visiems savo duomenims ir programoms.
Be to, Galaxy Tab A11+ palaiko microSDXC korteles, todėl galėsite dar labiau išplėsti savo atminties galimybes. Tinklo jungtis užtikrina greitą WiFi, Bluetooth, LTE ir 5G prieigą, todėl visada lesite susisiekti su pasauliu.
Ši planšetė yra puikus pasirinkimas ieškantiems modernios technologijos, suteikiančios ne tik našumą, bet ir mobilumą kasdieniam naudojimui.
| Modelis | Samsung Galaxy Tab A11+ (X236) |
| Spalva | Sidabrinė |
| Ekrano tipas | TFT LCD |
| Ekrano raiška | 1200x1920 |
| Procesorius | 2,5GHz & 2,0GHz |
| Atmintis | 128GB |
| RAM | 6GB |
| Operacinė sistema | Android 16 |
| Atminties kortelė | microSDXC |
| WiFi | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| LTE | Taip |
| 5G | Taip |