*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
iPad Air 13" su Apple M3 procesoriumi suteikia neįtikėtiną galią ir našumą. Su 512GB atminties, šis planšetinis kompiuteris puikiai tinka tiek darbui, tiek pramogoms.
Mėlynas aliuminio korpusas ne tik žavi, bet ir užtikrina patvarumą. Su 2732 x 2048 raiška Liquid Retina ekranu, kiekvienas vaizdas atrodys gyvybingas ir aiškus.
Šis modelis palaiko 5G, 4G ir 3G ryšius, todėl visada būsite prisijungę, kur bebūtumėte. Baterija užtikrina iki 10 valandų budėjimo laiko, tad galite dirbti ir mėgautis pramogomis ilgą laiką.
Taip pat šis iPad Air turi stereo kolonėles, dvigubą 12 MP kamerą, todėl fotosesijos ir vaizdo skambučiai bus itin kokybiški. Suderinamas su Apple Pencil, jis taps puikiu įrankiu kūrybiniams projektams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | G |
| Prekės ženklas | Apple |
| Ekrano dydis | 13" |
| Raiška | 2732 x 2048 |
| Ekrano tipas | Liquid Retina |
| Vidinė atmintis | 512 GB |
| Operacinės sistemos versija | iPadOS 18 |
| 5G | Taip |
| 4G | Taip |
| 3G | Taip |
| Kolonėlės | Stereo |
| Operacinė sistema | iPadOS 18 |
| Baterijos tipas | Lithium Polymer (LiPo) |
| Budėjimo laikas iki | 10val. |
| Fotografavimo galimybė | Yra |
| Pagrindinė kamera | 12 MP |
| Priekinė kamera | 12 MP |
| Blykstė | Nėra |
| Duomenų perdavimas | Wi‑Fi, Bluetooth |
| WiFi | 802.11 6E |
| GPS | Yra |
| Procesoriaus tipas | Apple M3 |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000MB |
| Atminties kortelės tipas | Nėra |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.617kg |
| Spalva | Mėlyna |
| SIM | Yra |
| Skambinimo funkcija | Taip |
| Matmenys | Tablet: 247.6 x 178.5 x 6.1 mm |
| Jungties tipas | USB-C |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Kabelis, Planšetė |
| Kita informacija | Touch ID viršutiniame mygtuke; suderinamas su Apple Pencil (USB‑C) / Apple Pencil Pro |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Korpusas | Aliumininis korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | Nenurodyta |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 28.06cm |
| Gylis | 0.61cm |
| Plotis | 21.49cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Populiariausi modeliai | iPad Air |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 30 |