*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Lenovo Tab 10.1" yra idealus pasirinkimas tiek darbui, tiek pramogoms. Su 1920 x 1200 raiška, IPS ekranas užtikrina ryškius ir aiškius vaizdus, todėl patiks net ir išrankiausiems vartotojams.
Ši planšetė su 4 GB operatyviosios atminties ir 64 GB vidinės atminties puikiai tinka daugiafunkcinėms užduotims atlikti. Be to, galite papildomai išplėsti atmintį iki 1000 GB naudojant MicroSD kortelę.
Dėka aliuminio korpuso, planšetinis kompiuteris yra lengvas ir patvarus. Jo svoris siekia vos 0.47 kg, todėl jį lengva nešiotis bet kur.
Su Dolby Atmos technologija įgarsinimas suteikia puikų garso patyrimą, o stereo kolonėlės išpildo kiekvieną muzikos ar filmo akimirką. Taip pat planšetė turi 8 MP pagrindinę kamerą ir 5 MP priekinę kamerą, kad galėtumėte dalintis prisiminimais su draugais ir šeima.
Planšetinis kompiuteris veikia su Android operacine sistema ir turi modernius ryšio standartus, tokius kaip Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac ir Bluetooth, kas leidžia lengvai prisijungti prie kitų įrenginių.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | D |
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Ekrano dydis | 10.1" |
| Raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| 5G | Nenurodyta |
| 4G | Ne |
| 3G | Ne |
| Kolonėlės | Stereo |
| Operacinė sistema | Android OS |
| Baterijos tipas | Nenurodyta |
| Kamera | Yra |
| Pagrindinė kamera | 8 |
| Priekinė kamera | 5 MP |
| Blykstė | Nėra |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| GPS | Yra |
| Procesoriaus tipas | MediaTek |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000MB |
| Atminties kortelės tipas | MicroSD |
| Atminties kortelės talpa | 1000 |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.47kg |
| Spalva | Pilka |
| SIM | Nėra |
| Skambinimo funkcija | Ne |
| Matmenys | 251.2 x 158.8 x 7.45 mm |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Gamintojo kodas | TB311FU |
| Kita informacija | Dolby Atmos |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Korpusas | Aliuminio korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | 7700 |
| Aukštis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |