*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Samsung Galaxy Tab S10 FE - tai galinga planšetė, skirta tiek darbui, tiek pramogoms. Su itin galingu Octa Core procesoriumi ir 12 GB RAM, ši planšetė užtikrina sklandų veikimą ir greitą daugiaprograminį naudojimą.
256 GB vidinės atminties talpa leidžia saugoti didelį kiekį duomenų. Be to, ši planšetė palaiko iki 2 TB atminties korteles, tad visada turėsite pakankamai vietos savo nuotraukoms, vaizdo įrašams ir programoms.
10,9 colio TFT ekranas su 3840 x 2160 px raiška užtikrina ryškų ir aiškų vaizdą. Ekranas puikiai tinka žiūrėti filmus ar dirbti su grafika. Įmontuota 13 MP galinė kamera ir 12 MP priekinė kamera leis jums fiksuoti svarbias akimirkas ir mėgautis vaizdo skambučiais.
Dėl IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms, galite būti ramūs, kad jūsų planšetė atlaikys įvairias sąlygas. Be to, ji palaiko modernius prijungimo standartus, tokius kaip 5G, Bluetooth 5.3 ir Wi-Fi 6 GHz, todėl visada būsite prisijungę.
8000 mAh baterija užtikrina ilgesnį naudojimo laiką, tad galite mėgautis planšetės galimybėmis visą dieną. Su komplektuotu liečiamuoju rašikliu, jūsų kūrybiškumas nebus ribojamas!
| Tipas | Planšetė |
| Rozetės tipas | Plug EU |
| Prijungiamasis gaminys | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 27,7 cm |
| Vidinė atmintis | 8 GB; 256 GB; 128 GB |
| GPS | Taip |
| Technologijos | TFT |
| Glonass | Taip |
| Akcelerometras | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Svoris | 500 g |
| Ryškumas | 1080 px; 3840 x 2160 px |
| Procesorius | Octa Core |
| RAM atmintis | 12 GB RAM |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Plastmasinis |
| Charakteristikos | Fotoaparatas į priekį; LCD ekranas; Automatinis fokusavimas; Kortelių skaitytuvas; Pirštų antspaudų skaitytuvas; Prisijungimas prie mobilaus tinklo; Elektroninis kompasas |
| Jungtys | USB; USB-C 2.0 |
| Sujungimai | Bluetooth; Wi-Fi; GPS; Galileo; 5G; Wi-Fi 6 GHz; Bluetooth 5.3 |
| Operacinė sistema | Android |
| IP | IP68 |
| Maitinimo blokas | USB |
| Ekranas | 10,9" |
| Kamera | 13 MP; Galinė |
| Funkcijos | Akcelerometras |
| Ryškumas | 1080 p; WUXGA+ |
| Nepridedama | Adapteris AC |
| Didžiausias atminties kortelės dydis | 2 TB |
| Suderinamos atminties kortelės | MicroSD (TransFlash) |
| Pridedama | Liečiamasis rašiklis |
| Apytikslis diapazonas | 20 valandos; 12 valandos |
| Branduoliai | 8 Branduoliai |
| Akumuliatoriaus talpa | 8000 mAh |