*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Blackview Active 5 – tai galingas ir patikimas planšetinis kompiuteris, sukurtas ekstremalioms sąlygoms. Su karinio lygio IP68 ir IP69K atsparumu, jis tinka tiek lauko, tiek vidaus naudojimui.
8,68 colio ekranas su 90 Hz atnaujinimo dažniu užtikrina sklandų vaizdą, o 6600 mAh talpos baterija leidžia ilgai dirbti be pertraukų. Nenaudokite baimės – Blackview Active 5 visada su jumis.
Planšetėje įdiegta naujausia Android 15 operacinė sistema kartu su aštuonių branduolių Unisoc T615 procesoriumi užtikrina greitą ir efektyvų veikimą. Su iki 24 GB RAM ir galimybe plėsti atmintį iki 2 TB, jūsų duomenys visada bus saugūs ir lengvai prieinami.
16 MP ir 13 MP dirbtinio intelekto kameros leidžia užfiksuoti kiekvieną akimirką, o pažangūs redagavimo įrankiai suteikia galimybę kurti įspūdingus vaizdus. Tinka tiek profesionalams, tiek entuziastams.
Pasitikėkite „Blackview Active 5“ – išskirtinė garantinė paslauga ir visą parą veikianti pagalbos linija užtikrins, kad viskas veiktų nepriekaištingai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | C |
| Prekės ženklas | Blackview |
| Ekrano dydis | 8.7" |
| Raiška | 1340 x 800 |
| Ekrano tipas | IPS |
| Vidinė atmintis | 128 GB |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.0 GHz |
| 5G | Ne |
| 4G | Taip |
| 3G | Taip |
| Kolonėlės | Stereo |
| Operacinė sistema | Android 15 |
| Baterijos tipas | Non-removable Li-Ion |
| Pagrindinė kamera | 16 MP |
| Priekinė kamera | 13 MP |
| Blykstė | LED |
| WiFi | Yra |
| GPS | Yra |
| Procesoriaus tipas | Unisoc |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 24000MB |
| Atminties kortelės tipas | MicroSD |
| Atminties kortelės talpa | Up to 2TB |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.51kg |
| Spalva | Juoda |
| SIM | Nano-SIM |
| Skambinimo funkcija | Taip |
| Jungties tipas | USB Type-C 2.0 |
| Gamintojo procesorius | Unisoc T615 |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Korpusas | Sustiprinta konstrukcija |
| Baterijos talpa (mAh) | 6600 |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 18 |