*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Samsung Galaxy Tab S11 yra elegantiškas ir galingas planšetinis kompiuteris, pasižymintis 11 colių AMOLED ekranu su 2560 x 1600 raiška. Su 256 GB vidinės atminties ir net 12 GB RAM, ši planšetė užtikrina sklandų ir greitą veikimą, leidžiantį efektyviai dirbti ir mėgautis multimedijos turiniu.
Panaudokite patogų S Pen rašiklį, kuris neveikia su baterijomis, ir išbandykite ekrano dalijimosi funkciją naudodami Google Gemini. Šios funkcijos dar labiau sustiprina jūsų kūrybinius gebėjimus ir produktyvumą.
Plonas ir lengvas dizainas, sveriantis vos 0.469 kg, daro Galaxy Tab S11 idealų pasirinkimą visur - tiek namuose, tiek kelionėse. Su Wi-Fi ir Bluetooth ryšiais, jūs visada būsite prijungti.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | Nėra |
| Prekės ženklas | Samsung |
| Ekrano dydis | 11" |
| Raiška | 2560 x 1600 |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Vidinė atmintis | 256 GB |
| Procesoriaus taktinis dažnis | Nenurodyta |
| Operacinės sistemos versija | Nenurodyta |
| 5G | Taip |
| 4G | Taip |
| 3G | Taip |
| Kolonėlės | Nenurodyta |
| Operacinė sistema | Android OS |
| Baterijos tipas | Nenurodyta |
| Pagrindinė kamera | Nenurodyta |
| Priekinė kamera | Nenurodyta |
| Blykstė | Nenurodyta |
| WiFi | Yra |
| GPS | Yra |
| Procesoriaus tipas | Nenurodyta |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12MB |
| Atminties kortelės tipas | Nenurodyta |
| Atminties kortelės talpa | Nenurodyta |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.469kg |
| Spalva | Balta |
| SIM | Nenurodyta |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Nenurodyta |
| Kita informacija | Palaiko S Pen rašiklį |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Baterijos talpa (mAh) | Nenurodyta |