*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Samsung Tab A11 X135 - tai moderni planšetė su 8.7 colių TFT ekranu, suteikiančiu ryškius ir aiškius vaizdus. 1340 x 800 pikselių raiška užtikrina, kad jūsų turinys bus matomas idealiai.
Planšetėje integruotas galingas Qualcomm MediaTek Helio G99 procesorius su 8GB RAM atmintimi, leidžiančia sklandžiai vykdyti daugelį užduočių be jokių lėtų momentų. Jo 128GB vidinė atmintis suteikia pakankamai vietos visiems jūsų duomenims, o palaikymas microSD kortelėms iki 1TB papildys jūsų atminties poreikius.
Su stereo garsiakalbiais ir Dolby Atmos technologija, prie planšetės žiūrint filmus ar klausantis muzikos, patirsite nepakartojamą garso kokybę. Baterija, kurios talpa 5100 mAh, užtikrina, kad galėsite naudotis prietaisu ilgą laiką be pertraukų.
Planšetė veikia su Android 14 operacine sistema, todėl galėsite mėgautis naujausiomis programomis ir funkcijomis. Su WiFi, Bluetooth ir GPS palaikymu - tai puikus pasirinkimas tiek darbui, tiek pramogoms.
Sidabrinis metalinis korpusas suteikia planšetei elegantišką išvaizdą, o jos kompaktiškas dydis ir lengvas svoris (0.371 kg) leidžia lengvai nešiotis bet kur.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | D |
| Prekės ženklas | Samsung |
| Ekrano dydis | 8.7" |
| Raiška | 1340 x 800 |
| Ekrano tipas | TFT |
| Vidinė atmintis | 128 GB |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.2 |
| Operacinės sistemos versija | Android 13 |
| 5G | Ne |
| 4G | Taip |
| 3G | Taip |
| Kolonėlės | Stereo |
| Operacinė sistema | Android 14 |
| Baterijos tipas | Non-removable Li-Ion |
| Pagrindinė kamera | 8 MP |
| Priekinė kamera | 2 MP |
| Blykstė | Nėra |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| GPS | Yra |
| Procesoriaus tipas | Qualcomm |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000MB |
| Atminties kortelės tipas | MicroSD |
| Atminties kortelės talpa | Up to 1TB |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.371kg |
| Spalva | Sidabrinė |
| Skambinimo funkcija | Nenurodyta |
| Jungties tipas | USB Type-C 2.0 |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Nenurodyta |
| Kita informacija | Dvigubi garsiakalbiai su Dolby Atmos; microSD palaikymas iki 1 TB |
| Gamintojo procesorius | MediaTek Helio G99 |
| Grafinis išdėstymas | Mali-G57 MC2 |
| Palaikomos technologijos | Accelerometer |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Korpusas | metalinis korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | 5100 |
| Aukštis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Populiariausi modeliai | Galaxy Tab A9 |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 25 |