*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | E |
| Prekės ženklas | Samsung |
| Ekrano dydis | 11" |
| Raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Vidinė atmintis | 256 GB |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.5 GHz |
| 5G | Ne |
| 4G | Ne |
| 3G | Ne |
| Kolonėlės | Stereo |
| Operacinė sistema | Android OS |
| Baterijos tipas | Ličio‑polimerų |
| Pagrindinė kamera | 8 MP |
| Priekinė kamera | 5 MP |
| Blykstė | Nėra |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| GPS | Yra |
| Procesoriaus tipas | Mediatek Dimensity 7300 |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000MB |
| Atminties kortelės tipas | Micro SDXC |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.465kg |
| Spalva | Pilka |
| SIM | Nėra |
| Skambinimo funkcija | Ne |
| Jungties tipas | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Korpusas | Aliumininis korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | 7040 |
| Aukštis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | - |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | - |
| Pardavėjas | Elektronika Internetu, Trajektorija, VR.LV, Avesa Trade, Nordic Manta, OÜ |