*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Apple iPad Air 11" su M4 procesoriumi užtikrina greitą ir efektyvų veikimą. Šis planšetinis kompiuteris puikiai tinka tiek darbui, tiek pramogoms.
11 colių Liquid Retina ekranas leidžia mėgautis ryškiomis ir aiškiomis nuotraukomis bei vaizdo įrašais. 2360 x 1640 raiška suteikia nepamirštamą vizualinę patirtį.
Ipad Air 128GB vidinė atmintis suteikia pakankamai vietos visoms jūsų programoms ir failams. Be to, ilgas baterijos veikimo laikas iki 10 valandų leidžia būti produktyviam visą dieną.
Namų ar biuro aplinkoje šis planšetinis kompiuteris yra idealus pasirinkimas su stereo kolonėlėmis, Bluetooth ryšiu ir moderniu USB-C jungtimi.
Išskirtinis aliuminio korpusas ne tik suteikia stilių, bet ir tvirtumą, todėl iPad Air yra puikus pasirinkimas bet kokioms aplinkybėms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | G |
| Prekės ženklas | Apple |
| Ekrano dydis | 11" |
| Raiška | 2360 x 1640 |
| Ekrano tipas | Liquid Retina |
| Vidinė atmintis | 128 GB |
| Operacinės sistemos versija | iPadOS 26 |
| 5G | Ne |
| 4G | Ne |
| 3G | Ne |
| Kolonėlės | Stereo |
| Operacinė sistema | IpadOS 26 |
| Baterijos tipas | Lithium Polymer (LiPo) |
| Budėjimo laikas iki | 10val. |
| Fotografavimo galimybė | Yra |
| Pagrindinė kamera | 12 MP |
| Priekinė kamera | 12 MP |
| Blykstė | Nėra |
| WiFi | 802.11be Wi-Fi 7 |
| GPS | Nėra |
| Procesoriaus tipas | Apple M4 |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000MB |
| Atminties kortelės tipas | Nėra |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.464kg |
| Spalva | Pilka |
| SIM | Nėra |
| Skambinimo funkcija | Ne |
| Matmenys | 247.6 x 178.5 x 6.1 mm |
| Jungties tipas | USB-C |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Kabelis, Planšetė |
| Gamintojo kodas | iPad Air |
| Gamintojo procesorius | Apple M3 |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Korpusas | Aliumininis korpusas |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 24.76cm |
| Gylis | 0.61cm |
| Plotis | 17.85cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Populiariausi modeliai | iPad Air |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |