*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Apple iPad Air 11" su Apple M4 procesoriumi yra puikus pasirinkimas tiek kūrybai, tiek pramogoms. Jo elegantiškas mėlynas korpusas pagamintas iš aliuminio, tad jis ne tik stilingas, bet ir patvarus.
Ekranas su Liquid Retina technologija ir 2360 x 1640 raiška leidžia mėgautis ryškiomis spalvomis ir detalėmis. Su 128 GB vidine atmintimi, galėsite saugoti visus savo svarbius duomenis.
Planšetinis kompiuteris palaiko Wi-Fi 7 ir LTE ryšį (3G, 4G, 5G), todėl galite būti prisijungę bet kur. Priekinė ir pagrindinė 12 MP kameros leis fiksuoti ypatingas akimirkas.
Patogus 0.464 kg svoris ir kompaktiški matmenys (24.76 cm x 17.85 cm x 0.61 cm) užtikrina lengvą nešiojamumą. Baterija veikia iki 10 valandų, todėl galėsite naudotis įrenginiu visą dieną.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | G |
| Prekės ženklas | Apple |
| Ekrano dydis | 11" |
| Raiška | 2360 x 1640 |
| Ekrano tipas | Liquid Retina |
| Vidinė atmintis | 128 GB |
| Procesoriaus taktinis dažnis | Nenurodyta |
| Operacinės sistemos versija | iPadOS 26 |
| 5G | Taip |
| 4G | Taip |
| 3G | Taip |
| Kolonėlės | Stereo |
| Operacinė sistema | IpadOS 26 |
| Baterijos tipas | Lithium Polymer (LiPo) |
| Budėjimo laikas iki | 10val. |
| Fotografavimo galimybė | Yra |
| Pagrindinė kamera | 12 MP |
| Priekinė kamera | 12 MP |
| Blykstė | Nėra |
| WiFi | 802.11be Wi-Fi 7 |
| GPS | Yra |
| Procesoriaus tipas | Apple M4 |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000MB |
| Atminties kortelės tipas | Nėra |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.464kg |
| Spalva | Mėlyna |
| SIM | eSIM |
| Skambinimo funkcija | Taip |
| Matmenys | 247.6 x 178.5 x 6.1 mm |
| Jungties tipas | USB-C |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Kabelis, Planšetė |
| Gamintojo kodas | iPad Air |
| Gamintojo procesorius | Apple M4 |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Korpusas | Aliumininis korpusas |
| Baterijos talpa (mAh) | 7606 |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 24.76cm |
| Gylis | 0.61cm |
| Plotis | 17.85cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Populiariausi modeliai | iPad Air |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |