*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Apple iPad Air 13" yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina ne tik galią, bet ir stilių. Šis planšetinis kompiuteris, turintis 1TB vidinę atmintį, leis nešiotis viską, ko jums reikia, visada po ranka.
Su Liquid Retina ekranu, kurio raiška yra 2732 x 2048, jūs mėgausitės ryškiau ir detaliau nei bet kada anksčiau. Idealiai tinka žiūrėti filmus, dirbti ar kurti turinį.
Galingas Apple M4 procesorius užtikrina, kad visos programos veiktų sklandžiai ir greitai. Nepriklausomai nuo to, ar naršote internete, ar redaguojate vaizdo įrašus, šis iPad Air leis jums tai daryti be jokių vargų.
Palaikydamas Wi-Fi 7 ir Bluetooth, planšetinis kompiuteris yra puikus jūsų kasdieniams reikalams, o 12 MP pagrindinė ir priekinė kamera leidžia nuolat fiksuoti svarbiausius momentus.
Lengvas aliuminio korpusas ir ilgas, iki 10 valandų, budėjimo laikas užtikrina, kad iPad Air bus patogus ir ilgalaikis jūsų partneris visose veiklose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | G |
| Prekės ženklas | Apple |
| Ekrano dydis | 13" |
| Raiška | 2732 x 2048 |
| Ekrano tipas | Liquid Retina |
| Vidinė atmintis | 1 TB |
| Operacinės sistemos versija | iPadOS 26 |
| 5G | Ne |
| 4G | Ne |
| 3G | Ne |
| Kolonėlės | Stereo |
| Operacinė sistema | IpadOS 26 |
| Baterijos tipas | Lithium Polymer (LiPo) |
| Budėjimo laikas iki | 10val. |
| Fotografavimo galimybė | Yra |
| Pagrindinė kamera | 12 MP |
| Priekinė kamera | 12 MP |
| Blykstė | Nėra |
| WiFi | 802.11be Wi-Fi 7 |
| GPS | Nėra |
| Procesoriaus tipas | Apple M4 |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000MB |
| Atminties kortelės tipas | Nėra |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.616kg |
| Spalva | Violetinė |
| SIM | Nėra |
| Skambinimo funkcija | Ne |
| Jungties tipas | USB-C |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Kabelis, Planšetė |
| Gamintojo kodas | Nenurodyta |
| Kita informacija | „Liquid Retina“ ekranas su True Tone; Touch ID viršutiniame mygtuke; suderinama su Apple Pencil Pro ir Apple Pencil (USB‑C). |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Korpusas | Aliumininis korpusas |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 28.06cm |
| Gylis | 0.61cm |
| Plotis | 21.49cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Populiariausi modeliai | iPad Air |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 35 |