*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Apple iPad Air 13" su M4 procesoriumi yra galingas planšetinis kompiuteris, skirtas tiek darbui, tiek pramogoms. Jo Liquid Retina ekranas su 2732 x 2048 raiška užtikrina ryškias spalvas ir puikų vaizdo aiškumą.
Su dideliu 1TB vidinės atminties talpa, šis iPad leidžia laikyti daugybę dokumentų, nuotraukų ir vaizdo įrašų be jokio vargo. Baterija suteikia iki 10 valandų naudojimo laiko, todėl galėsite dirbti ar mėgautis pramogomis be nuolatinių pertraukų.
Lengvas ir kompaktiškas, šio Apple iPad Air svoris vos 0.616 kg, o aliuminio korpusas suteikia tvirtumą ir eleganciją. Integruotas GPS, Bluetooth, bei Wi-Fi 7 užtikrina greitą ryšį bet kur.
Planšetinis kompiuteris taip pat turi 12 MP pagrindinę ir priekinę kamerą, kas leidžia lengvai mėgautis video skambučiais ir fotografija. Be to, eSIM funkcija suteikia galimybę skambinti ir naršyti internete, nepaisant to, ar esate namuose, ar pakeliui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | G |
| Prekės ženklas | Apple |
| Ekrano dydis | 13" |
| Raiška | 2732 x 2048 |
| Ekrano tipas | Liquid Retina |
| Vidinė atmintis | 1 TB |
| Procesoriaus taktinis dažnis | „Octa Core“ |
| Operacinės sistemos versija | iPadOS 26 |
| 5G | Taip |
| 4G | Taip |
| 3G | Taip |
| Kolonėlės | Stereo |
| Operacinė sistema | IpadOS 26 |
| Baterijos tipas | Lithium Polymer (LiPo) |
| Budėjimo laikas iki | 10val. |
| Fotografavimo galimybė | Yra |
| Pagrindinė kamera | 12 MP |
| Priekinė kamera | 12 MP |
| Blykstė | Nėra |
| WiFi | 802.11be Wi-Fi 7 |
| GPS | Yra |
| Procesoriaus tipas | Apple M4 |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000MB |
| Atminties kortelės tipas | Nėra |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.616kg |
| Spalva | Violetinė |
| SIM | eSIM |
| Skambinimo funkcija | Taip |
| Jungties tipas | USB-C |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Kabelis, Planšetė |
| Kita informacija | „Liquid Retina“ ekranas su True Tone; Touch ID viršutiniame mygtuke; suderinama su Apple Pencil Pro ir Apple Pencil (USB‑C). |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Korpusas | Aliumininis korpusas |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 28.06cm |
| Gylis | 0.61cm |
| Plotis | 21.49cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Populiariausi modeliai | iPad Air |
| Įkroviklis komplektacijoje | Nėra |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | Yra |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 35 |