*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Energijos klasė | Nėra |
| Prekės ženklas | Samsung |
| Ekrano dydis | 12.4" |
| Raiška | 2800 x 1752 |
| Ekrano tipas | Super AMOLED |
| Vidinė atmintis | 128 GB |
| 5G | Taip |
| 4G | Taip |
| 3G | Taip |
| Operacinė sistema | Android OS |
| Fotografavimo galimybė | Yra |
| Pagrindinė kamera | 13 + 6 MP |
| Priekinė kamera | 12 MP |
| Blykstė | yra |
| WiFi | Yra |
| GPS | Yra |
| Procesoriaus tipas | Qualcomm SM8450 |
| Bluetooth | Yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000MB |
| Atminties kortelės tipas | Micro SD |
| Atminties kortelės talpa | Iki 1TB |
| Tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.572kg |
| Spalva | Pilka |
| SIM | Yra |
| Grafinis išdėstymas | Adreno 730 |
| USB jungtys | USB Type-C |
| Baterijos talpa (mAh) | 10090 |
| Aukštis | 18.5cm |
| Gylis | 0.57cm |
| Plotis | 28.5cm |
| Populiariausi modeliai | Galaxy Tab S8 |