*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Brother MFC-L9570CDW yra itin našus lazerinis spausdintuvas, kuris puikiai tinka biurams. Jis pasiekia iki 31 puslapio per minutę spausdinimo greitį, tiek spalvotai, tiek nespalvotai. Jo didelis, 16,5 cm jutiklinis ekranas palengvina naudojimą ir leidžia greitai ir paprastai valdyti visus nustatymus.
Šis spausdintuvas taip pat pasižymi novatorišku automatiniu dokumentų tiektuvu (ADF), kuris spausdina iki 100 vaizdų per minutę, todėl tai yra ideali priemonė tiems, kurie dažnai dirba su dideliais dokumentų kiekiais.
Su įvairiomis jungtys, įskaitant USB, belaidį ir Gigabit laidinį tinklą, galite lengvai prisijungti prie bet kurio įrenginio. Taip pat turėtumėte galimybę naudoti NFC funkciją mobiliam spausdinimui ir kortelės autentifikavimui.
Brother MFC-L9570CDW išsiskiria ir savo skenerio funkcijomis, leidžiančiomis skenuoti su 1200 x 2400 dpi raiška. Jis taip pat turi kopijavimo ir faksavimo funkcijas, tad puikiai tinka visiems biuro poreikiams.
Svoris – 42,6 kg, todėl tai yra tvirtas ir patikimas spausdintuvas, galintis atlaikyti intensyvų naudojimą kiekvieną dieną.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | MFCL9570CDWRE1 |
| Prekės ženklas | BROTHER |
| Tipas | Lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | A4 |
| Maksimalus dokumento dydis | A4 |
| Spausdinimo medžiagos | Popierius |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 31ppm/A4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 31ppm/A4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 15sek. |
| Spausdinimo raiška | 2400dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Spalvotas spausdinimas | Taip |
| Skeneris | Yra |
| Skenavimo raiška | 1200 x 2400dpi |
| Skenerio tipas | CIS |
| Kopijavimo aparatas | Yra |
| Kopijavimo raiška | 1200 x 600dpi |
| Faksas | Yra |
| Jungties tipas | Wireless LAN (IEEE 802.11b/g/n) |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 Mbit/s |
| Standartinė atmintis | 1MB |
| Operacinė sistema | Windows, Linux, Mac OS 10.5+ |
| Matmenys | 49.5 x 52.6 x 54.9cm |
| Svoris | 42.6kg |
| Pakuotės svoris | 45.6kg |
| Kita informacija | Automatic Document Feeder |
| Pakuotės turinys | Vartotojo vadovas |
| WiFi | Yra |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | Yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11 a/b/g/n |
| Nuskaitymas į el. paštą | Taip |
| Triukšmo lygis | 51dB |
| Ekranas | Yra |
| Automatinis dvipusis kopijavimas | Taip |
| Darbas tinkle | Taip |