*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Brother MFC-L8900CDW yra pažangus spalvotas lazerinis spausdintuvas, kuris puikiai tinka tiek biuro, tiek namų naudojimui.
Šis spausdintuvas suteikia galimybę dirbti efektyviau, nes jame įdiegti įvairūs dydžio popieriaus tiekimo dėklai leis Jums lanksčiai valdyti spausdinimą.
Savo išskirtinėmis funkcijomis, įskaitant 80 lapų automatizuotą dokumentų tiektuvą, jis užtikrina greitą ir paprastą dokumentų skenavimą, leidžiantį eksportuoti juos tiesiai į debesį arba tinklą.
Brother MFC-L8900CDW, be to, siūlo didelio našumo dažų kasetes, padedančias sumažinti spausdinimo išlaidas ir didinti našumą.
Be to, šis modelis atitinka daug nacionalinių ir tarptautinių aplinkos apsaugos standartų, todėl Jūsų verslas bus ne tik efektyvus, bet ir ekologiškas.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | MFC-L8900CDW |
| Prekės ženklas | BROTHER |
| Tipas | Lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | A4, A5, Executive, Legal, A6 |
| Maksimalus dokumento dydis | A4 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 31ppm/A4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 31ppm/A4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 15sek. |
| Spausdinimo raiška | 600 x 1200dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Resursas | 4000psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | Taip |
| Skeneris | Yra |
| Skenavimo raiška | 1200 x 2400dpi |
| Skenerio tipas | CIS |
| Kopijavimo aparatas | Yra |
| Kopijavimo raiška | 1200 x 600dpi |
| Faksas | Yra |
| Jungties tipas | WiFi, USB, RJ-45 |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 Mbit/s |
| Standartinė atmintis | 512MB |
| Operacinė sistema | Linux, Windows 10/8/7/Vista/XP, Mac OS 10.10.x |
| Matmenys | 49.5 x 52.6 x 54.9 cm |
| Svoris | 28.7kg |
| Pakuotės matmenys | 66.5 x 59.5 x 65.4cm |
| Pakuotės svoris | 35kg |
| WiFi | Yra |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | Yra |
| Flash atmintinė | Ne |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Nėra |
| Nuskaitymas į el. paštą | Taip |
| Ekranas | LCD |
| Spalva | Balta |
| Automatinis dvipusis kopijavimas | Taip |
| Darbas tinkle | Taip |