*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
HP Color LaserJet 5225 yra patikimas lazerinis spausdintuvas, skirtas A4 formato dokumentams. Su spausdinimo greičiu iki 20 puslapių per minutę, šis prietaisas idealiai tinka biurams, kuriuose reikalaujama greito ir kokybiško spausdinimo.
Spausdinimo raiška siekia 600 x 600 dpi, todėl kiekvienas atspausdintas dokumentas bus aiškus ir profesionalus. Paprasta naudoti, su standartine popieriaus talpa, leidžiančia įdėti iki 350 lapų, jis užtikrina nepertraukiamą darbo eigą.
Su didele mėnesine spausdinimo apimtimi – iki 75,000 puslapių, HP Color LaserJet 5225 puikiai tinka intensyviai naudojamiems biurams. Be to, jis yra suderinamas su įvairiomis operacinėmis sistemomis, įskaitant Windows ir Mac OS.
Be to, į komplektaciją įeina USB laidas ir vartotojo instrukcija, o jo kompaktiški matmenys leidžia lengvai pritaikyti bet kurioje erdvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | CE710A#B19 |
| Prekės ženklas | HP |
| Tipas | Lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | A4 |
| Maksimalus dokumento dydis | A4 |
| Spausdinimo medžiagos | Popierius, Perdirbtas popierius, 52 - 162g/m2, Foto popierius, Vokas |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 20ppm/A4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 20ppm/A4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 16sek. |
| Spausdinimo raiška | 600 x 600dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 350lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Resursas | 75000psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | Taip |
| Skeneris | Nėra |
| Kopijavimo aparatas | Nėra |
| Faksas | Nėra |
| Fakso atmintinė | -psl. |
| Jungties tipas | USB |
| Galia | -W |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100 Mbps |
| Standartinė atmintis | 192MB |
| Operacinė sistema | Windows XP Professional, Windows 2000, Windows XP Pro x64, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows XP Home, Mac OS X 10.4, Mac OS X v10.4.10, Mac OS X v10.4.9, Mac OS X v10.5, Mac OS X v10.6 |
| Matmenys | 33.8 x 54.5 x 59.9cm |
| Svoris | 40.9kg |
| Pakuotės matmenys | Nenurodytacm |
| Pakuotės svoris | -kg |
| Kita informacija | USB laidas į komplektaciją įeina |
| Pakuotės turinys | Vartotojo instrukcija |
| WiFi | Nėra |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | Nėra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Nėra |
| Triukšmo lygis | -dB |
| Ekranas | Yra |
| Spalva | Balta |
| Darbas tinkle | Taip |