*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Epson L18050 yra pažangus 6 spalvų A3 formato nuotraukų rašalinis spausdintuvas, sukurtas užtikrinti aukščiausią spausdinimo kokybę. Jo galingos funkcijos ir kompaktiškas dizainas leidžia greitai ir efektyviai spausdinti dideliu kiekiu.
Be kasečių ir su didelės talpos rašalo rezervuaru, L18050 užtikrina nedideles spausdinimo sąnaudas, leidžiančias atspausdinti iki 1 500 spalvotų nuotraukų su vienu rašalo užpildymu. Tai puikus pasirinkimas fotografams, ieškantiems ekonomiškų sprendimų.
Šis spausdintuvas siūlo greitą pildymo procesą, naudojant purkštukus be lašėjimo, todėl spausdinimo darbai vykdomi be prastovų. Ar jums reikia spausdinti nuotraukas, kopijuoti ar nuskaityti - L18050 visada pasiruošęs reikiamoms užduotims.
Dėl modernios „Heat-Free PrecisionCore“ technologijos, L18050 ne tik taupo energiją, bet ir leidžia spausdinti beveik iš bet kurios vietos, naudojant belaidį ryšį. Spausdinkite iš savo mobilaus telefono ar planšetinio kompiuterio lengvai ir greitai.
Pasinaudokite galimybe spausdinti profesionaliai atrodančias nuotraukas su gilesniais atspalviais ir dalykiškais kontrastais. Epson L18050 - tai patikimas partneris jūsų kūrybiškumui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Gamintojo kodas | Epson |
| Prekės ženklas | Epson |
| Tipas | Rašalinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6 |
| Spausdinimo medžiagos | 52 - 216 g/m² |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 22ppm/A4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 22ppm/A4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | -sek. |
| Spausdinimo raiška | 5760 x 1440dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 100lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 100lapai(-ų) |
| Spalvotas spausdinimas | Taip |
| Skeneris | Nėra |
| Kopijavimo aparatas | Yra |
| Faksas | Nėra |
| Fakso atmintinė | -psl. |
| Kita informacija | Valdymas per programėlę |
| Jungties tipas | WiFi |
| Galia | 19W |
| Tinklo plokštės greitis | Nenurodyta |
| Standartinė atmintis | -MB |
| Operacinė sistema | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Matmenys | 523x369x150cm |
| Svoris | 8.0kg |
| Pakuotės turinys | Buteliukai su rašalu; Vartotojo instrukcija |
| WiFi | Yra |
| Pridedama programinė įranga | „Epson Easy Photo Print“; „Epson Event Manager“ |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | Nėra |
| Flash atmintinė | Taip |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11 a/b/g/n |
| Nuskaitymas į el. paštą | Ne |
| Triukšmo lygis | 48dB |
| Ekranas | Nėra |
| Spalva | Juoda |
| Automatinis dvipusis kopijavimas | Ne |
| Darbas tinkle | Taip |