*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Canon i-Sensys MF275dw yra modernus lazerinis spausdintuvas, skirtas tiek namams, tiek biurui. Šis prietaisas siūlo puikų spausdinimo greitį, pasiekiančią 29 puslapius per minutę, o pirmą puslapį atspausdins per vos 7.2 sek.
MF275dw gali spausdinti dokumentus iki A4 formato, su raiška iki 2400 x 600 dpi. Taip pat jis turi integruotą skenerį ir kopijavimo funkcijas, leidžiančias efektyviai dirbti su dokumentais.
Be to, šis spausdintuvas palaiko belaidį ryšį, todėl jį lengva prijungti prie namų ar biuro tinklo. LCD ekranas užtikrina patogų valdymą ir navigaciją.
Canon i-Sensys MF275dw išsiskiria ir kompaktiškais matmenimis, todėl puikiai tinka bet kokiam darbo interjerui. Jo didelė standartinė padavimo talpa (150 lapų) ir išėjimo talpa (50 lapų) leidžia dirbti be čiuožinių atnaujinimų.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | CANON |
| Tipas | Lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 76 x 127 - 216 x 355.6 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | 216 x 356 |
| Spausdinimo medžiagos | 52 - 162g/m2 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 29ppm/A4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 7.2sek. |
| Spausdinimo raiška | 2400 x 600dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 50lapai(-ų) |
| Resursas | 2000psl./mėn. |
| Spalvotas spausdinimas | Ne |
| Skeneris | Yra |
| Skenavimo raiška | 600 x 600dpi |
| Skenerio tipas | ADF |
| Kopijavimo aparatas | Yra |
| Kopijavimo raiška | 600 x 600dpi |
| Faksas | Yra |
| Fakso atmintinė | 256psl. |
| Jungties tipas | BaseTX Ethernet, Wireless LAN (IEEE 802.11b/g/n), Hi-Speed USB |
| Galia | 1300W |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100 Mbps |
| Standartinė atmintis | 256MB |
| Operacinė sistema | Windows, Linux, MAC |
| Matmenys | 39 x 40.5 x 37.5 cm |
| Svoris | 11.4kg |
| Kita informacija | LCD ekranas |
| Pakuotės turinys | Vartotojo instrukcija |
| WiFi | Yra |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | Yra |
| Flash atmintinė | Taip |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | Yra |
| Triukšmo lygis | 51dB |
| Ekranas | Liečiamas |
| Spalva | Juoda |
| Darbas tinkle | Taip |