*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Dell OptiPlex 3070 SFF yra galingas kompiuteris, skirtas verslui ir namams.
Jis aprūpintas Intel Core i3-9100 procesoriumi, kuris užtikrina greitą ir sklandų darbą.
Su 16 GB DDR4 atmintimi ir 256 GB M.2 NVME SSD, kompiuteris yra idealus sprendimas visiems jūsų darbo užduočių poreikiams.
Nvidia GeForce GT1030 vaizdo plokštė suteikia gerą grafikos našumą, todėl tinka ne tik biuro darbams, bet ir pramogoms.
Windows 11 Pro operacinė sistema leidžia lengvai dirbti ir naršyti internete, o kompaktiškas dydis leidžia sutaupyti vietos ant jūsų stalo.
Kompiuteris turi įvairias jungtis, įskaitant HDMI, DVI ir USB 3.1, todėl lengvai prisijungsite visus reikalingus priedus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Kompiuterio tipas | Verslui, Universalus, Mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | Intel Core i3 |
| Atminties dydis | 16GB |
| Kietasis diskas HDD | Nėra |
| Kietasis diskas SSD | 256GB |
| Operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Prekės ženklas | DELL |
| Procesorius | Intel Core i3-9100 |
| Spartinančioji atmintinė | 6 MB |
| Atminties tipas | DDR4 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | 32 |
| Atmintinės lizdų skaičius | 2vnt. |
| HDD greitis | SSD |
| Vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce GT 1030 |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 Mbit/s |
| Jungties tipas | RJ-45, HDMI, DVI, Audio out |
| Svoris | 5.26kg |
| Maitinimo galia | 200W |
| Prekės būklė | Atnaujinta |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 4 |
| USB-C | Nėra |
| HDMI | Yra |