*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Elektrinis paspirtukas Blaupunkt ESC808 yra moderni ir praktiška transporto priemonė, skirta tiek jaunimui, tiek suaugusiems. Su 350 W varikliu jis pasiekia 25 km/h greitį, užtikrindamas sklandų judėjimą mieste.
Paspirtukas pagamintas iš tvirto nerūdijančio plieno, o jo dizainas bei technologijos garantuoja ilgaamžiškumą ir patogumą. Ergonomiškos vairo rankenos leidžia lengvai valdyti, o patikima stabdžių sistema užtikrina saugumą.
LCD ekranas rodo greitį ir akumuliatoriaus būseną, o LED žibintai garantuoja matomumą. Be to, paspirtukas turi greičio palaikymo funkciją, kuri automatiškai įsijungia net ir važiuojant tolygiai.
Su 8.5 colių pneumatiniu ratuku ir vibracijų slopinimo sistema, važinėjimas bus malonus ir sklandus net ant nelygių paviršių. Greitas ir paprastas sulankstymo mechanizmas leidžia lengvai transportuoti paspirtuką.
Nuo šiol galite keisti atsarginę bateriją kelionės metu, užtikrindami, kad jokie netikėti sustojimai netrukdys jūsų kelionei. Įkrovimo laikas yra tik 2 valandos, o maksimalus nuvažiuojamas atstumas - 20 km viena įkrova.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Elektriniai paspirtukai suaugusiems |
| Prekės ženklas | Blaupunkt |
| Vardinė galia | 350W |
| Maksimalus naudotojo svoris | 120kg |
| Ratų skersmuo | 8.5" (21.6 cm) |
| Maks. greitis | 25km/h |
| Su sėdyne | Ne |