*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Elektrinis paspirtukas Ninebot by Segway - tai moderni ir praktiška transporto priemonė, skirta visiems, mėgstantiems laisvę judėti mieste. Jo maksimali greitis siekia 20 km/h, o viena baterijos įkrova galima nuvažiuoti iki 70 km.
Paspirtukas turi 450 W variklį su galimybe pasiekti net 900 W galingumą, leidžiančią lengvai įveikti įvairius reljefus, taip pat ir dideles įkalnes iki 22%. Dėl lengvos konstrukcijos ir sulankstomos formos, jį patogu nešiotis ir laikyti.
Be to, pridedama LED ekranas suteikia svarbiausią informaciją, o Bluetooth funkcionalumas leidžia stebėti paspirtuko būklę per išmaniąją programėlę. Paspirtukas su IPX5 atsparumu vandeniui, tinka visoms lytims ir amžiaus grupėms nuo 14 metų.
Su 10 colių ratų dydžiu ir efektyvia stabdžių sistema, jis užtikrina komfortą ir saugumą važiuojant. Galinė pakaba ir galinių padangų stabdymo sistema padeda jums jaustis saugiai net ir sunkesnėse sąlygose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Elektriniai paspirtukai suaugusiems |
| Prekės ženklas | SEGWAY |
| Vardinė galia | 450W |
| Maksimalus naudotojo svoris | 120kg |
| Ratų skersmuo | 10" (25.4 cm) |
| Maks. greitis | 20km/h |
| Su sėdyne | Ne |