*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kamado Joe Classic II – geriausias anglinis grilis, sukurtas iš aukščiausios kokybės keramikos, leidžiančios pasiekti itin aukštą temperatūrą ir puikiai sulaikančios šilumą.
Šis grilis pasižymi ilgaamžiškumu, o keramikinėms detalėms suteikiama viso gyvenimo garantija. Jo unikali ugniadėžė apsaugo keramiką nuo skilimo.
Su Air Hinge sistemos pagalba dangtis lengvai atsidaro ir užsidaro, užtikrinant temperatūros stabilumą kepimo metu.
Universalus ir pritaikomas įvairiems kepimo būdams, grilis leidžia ruošti maistą skirtingomis temperatūromis, o sudėtinga Divide & Conquer kepimo sistema užtikrina dar didesnį funkcionalumą.
Kamado Joe Classic II sukurta taip, kad padėtų išlaikyti drėgmę, o naudojimo paprastumas užtikrina malonų kepimą kiekvienam.
Komplekte yra keramikinis deflektorius, kuris leidžia pasirinkti kepimo būdą, o integruotas termometras leidžia tiksliai stebėti temperatūrą.
| Modelis | Kamado Joe Classic II |
| Medžiaga | Keramika |
| Plotis | 118.1 cm |
| Gylis | 71.1 cm |
| Aukštis | 71 cm |
| Svoris | 85 kg |
| Kepimo grotelių skersmuo | 46 cm |
| Šilumos diapazonas | 50 - 398 °C |
| Komplektacija | Kepsninė, Šoninės lentynėlės iš termoplastiko, Ugniadėžė, Divide & Conquer® kepimo sistema, 2 pusmėnulio formos deflektoriai, Žarsteklis, Žnyplės grotelėms pakelti |