*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
| Modelis | BeefEater 1600S |
| Degiklių kiekis | 3 vnt |
| Kepimo paviršius | 64 x 48 cm (32 x 48 cm grotelės; 32 x 48 cm ketaus plokštuma) |
| Degiklių medžiaga | Ketuss |
| Bendra degiklių galia | 15.9 kW |
| Dydis | 517 x 698 x 555 mm |
| Svoris | 43 kg |
| Kuras | Propanas |
| Garantija | 5 metai |