*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
BeefEater S3000E serijos grilis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo produktus. Pagamintas iš tvirto plieno, šis grilis užtikrina patikimą ir efektyvų naudojimą lauko sąlygomis.
Modernus ir minimalistinis dizainas puikiai įsilieja į bet kurią lauko virtuvę. Atverčiamas dangtis su stikliniu akcentu leidžia stebėti maisto ruošimo procesą ir temperatūrą, todėl kepimas tampa dar patogesnis.
Grilio konstrukcijoje įdiegta riebalų surinkimo sistema palengvina valymą, o emaliuotas kepimo paviršius užtikrina tolygų šilumos paskirstymą ir nerūdijančias groteles. Su trimis galingais degikliais galėsite mėgautis tolygiai iškeptais patiekalais.
Dėl preciziško temperatūros valdymo ir greito piezo uždegimo, šis grilis yra ne tik praktiškas, bet ir labai funkcionalus. Patirkite kulinarines naujoves kiekviename kepsnyje!
| Modelis | BeefEater S3000E |
| Degiklių kiekis | 3 vnt |
| Kepimo paviršius | 64 x 48 cm (32 x 48 cm grotelės; 32 x 48 cm ketaus plokštuma) |
| Degiklių medžiaga | Ketas |
| Bendra degiklių galia | 15.9kW |
| Dydis | 525 x 660 x 570 mm |
| Svoris | 55 kg |
| Kuras | Propanas |
| Garantija | 5 metai |