*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
BeefEater S3000E serijos grilis yra idealus pasirinkimas ieškantiems patvarumo ir stilingo dizaino. Pagamintas iš aukštos kokybės plieno, jis užtikrina ilgaamžiškumą net ir intensyviai naudojant lauko sąlygomis.
Šis grilis išsiskiria moderniu, minimalistiniu dizainu, kuris puikiai tinka įmontuojamoms lauko virtuvėms. Kompaktiškas atverčiamas dangtis leidžia jį įmontuoti arčiau sienos, o integracija į įvairius stalviršius suteikia estetišką vaizdą jūsų lauko erdvėje.
Patogumas naudoti užtikrinamas dėl riebalų surinkimo sistemos, leidžiančios lengvai valyti groteles. Dangtis su stikliniu langu ir termometru suteikia galimybę stebėti tiek maisto, tiek grilio temperatūrą.
Grilis turi keturis galingus ketaus degiklius, kurie užtikrina tolygų šilumos paskirstymą, o preciziškas temperatūros valdymas leidžia lengvai kontroliuoti kiekvieno degiklio šilumą. Piezo uždegimo sistema leidžia greitai ir lengvai uždegti grilį.
BeefEater S3000E yra ne tik puikus mėsai, bet ir idealiai tinka daržovėms bei jūros gėrybėms, suteikdamas jums galimybę eksperimentuoti virtuvėje.
| Modelis | S3000E |
| Degiklių kiekis | 4 vnt |
| Kepimo paviršius | 80 x 48 cm (40 x 48 cm groteles, 40 x 48 cm ketaus plokštuma) |
| Degiklių medžiaga | Ketus |
| Bendra degiklių galia | 15.9kW |
| Dydis | 525 x 816 x 570 mm |
| Svoris | 65 kg |
| Kuras | Propanas |
| Garantija | 5 metai |