*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Char-Broil Patio Bistro E2Coal – tai inovatyvus hibridinis grilis, sujungiantis elektrinio ir anglinio grilio privalumus. Šis modelis puikiai tinka mažoms erdvėms, tokioms kaip balkonai ar terasos, ir leidžia lengvai pereiti nuo elektrinio režimo prie anglinio.
Dėl pažangios Hybrid Power technologijos galima greitai pasirinkti norimą kepimo būdą, o TRU-Infrared™ sistema užtikrina tolygų karščio paskirstymą. Tai reiškia, jog maistas gaunasi sultingesnis ir skanesnis.
Grilio maksimalus temperatūros pasiekimas siekia iki 370 °C, todėl galite intensyviai kepti ir greitai įkaisti. E-Power sistema garantuoja stabilų ir galingą elektros šildymą, o kompaktiškas dizainas užtikrina lengvą laikymą ir transportavimą.
Integruotas termometras dangtyje leidžia tiksliai kontroliuoti kepimo temperatūrą, o šildymo lentynėlė palaiko maistą šiltą, taip išplėsdama kepimo galimybes. Šis grilis taps puikiu pasirinkimu jaukiai lauko virtuvei.
| Tipas | elektrinis / anglinis (hibridinis) grilis |
| Kepimo sistema | TRU-Infrared™ |
| Maksimali temperatūra | iki ~370 °C |
| Galia | ~2.1 kW |
| Kepimo grotelių medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Kepimo paviršius | ~44,4 cm |
| Talpa | ~3–4 žmonėms |
| Maitinimo laidas | 3 m |
| Papildomos savybės | šildymo lentyna; laikymo lentynos; kabliukai įrankiams |
| Surinkimas | reikalingas |
| Gamintojo garantija | Degikliui / kaitinimo elementui – 2 metai; Grotelėms – 2 metai; Dangčiui / korpusui – 2 metai |