*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
LotusGrill G 280 – tai novatoriškas mini grilis, skirtas mėgautis gardžiu maistu be dūmų. Šis grilis puikiai tinka tiek lauko, tiek uždaroms erdvėms, todėl galite kepti bet kur.
Su savo integruotu ventiliatoriumi, valdomu baterijomis, LotusGrill užtikrina puikų oro pritekėjimą anglims. Grilio paruošimas užtrunka vos 3-4 minutes, tad greitai galėsite mėgautis mėgstamais patiekalais.
Grilio išorinis dubuo pagamintas iš milteliniu būdu dengto plieno, todėl jis išlieka šaltas, o anglys gerai pakursta, išskleidžiant minimalų dūmų kiekį. Be to, šis grilis sunaudoja tik 20% anglių lyginant su įprastais griliais.
LotusGrill G 280 pasižymi kompaktišku dizainu, kuris puikiai tinka keliaujant. Jį lengva transportuoti ir saugoti, o po naudojimo jis greitai išmontuojamas ir valomas.
Siekiant užtikrinti jūsų saugumą, grilis yra suprojektuotas taip, kad anglys ir pelenai nepatektų iš jo talpyklos. Mėgaukitės BBQ patirtimi bet kur ir bet kada su LotusGrill G 280!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Lotusgrill |
| Tipas | Anglies kepsninės |
| Aukštis | 210cm |
| Plotis | 25.8cm |
| Ilgis | 25.8cm |
| Kepsninės forma | Apvali |
| Transportavimo ratukai | Ne |
| Dangtis | Ne |