*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Keraminė kepsninė Kamado Bono Limited pasižymi 64 cm skersmeniu ir modernia konstrukcija, užtikrinančia neprilygstamą kepimo patirtį.
Pagaminta iš karščiui atsparios keramikos, ši kepsninė leidžia pasiekti iki 400°C kepimo temperatūrą bei lanksčiai reguliuoti oro srautą.
Su šia kepsnine galite kepti, rūkyti ar gaminti įvairius patiekalus, nuo mėsos iki picos ir pyragų.
Dėl talpios konstrukcijos idealiai tinka didelėms grupėms, restoranams ar barams. Kamado Bono Limited - nepakeičiamas Jūsų pagalbininkas virtuvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Kamado Bono |
| Tipas | Keraminės kepsninės |
| Aukštis | 125cm |
| Plotis | 64cm |
| Ilgis | 81cm |
| Kepsninės forma | Apvali |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Dangtis | Taip |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |