*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Master Grill Party MG648 anglies kepsninė yra puikus pasirinkimas profesionaliems grilio mėgėjams. Jos stačiakampio forma (75,5 cm x 52 cm) ir aukštos kokybės emaliuoto plieno dubuo užtikrina ilgaamžiškumą ir efektyvumą.
Įrengta dviem chromuotomis grotelėmis su praktiška rankena, kepsninė leidžia jums kepti du skirtingo aukščio grilius tuo pačiu metu. Dideli ratukai užtikrina lengvą perkeliamumą, o papildoma apatinė lentyna padeda stabilizuoti konstrukciją.
Kepsninės matmenys - 95 cm aukščio, 90 cm pločio ir 75 cm ilgio, o svoris apie 17,5 kg, todėl ji yra ideali tiek sode, tiek terasoje. Emaliuotas ugnies indas iš abiejų pusių užtikrina puikius grilinimo rezultatus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Master Grill |
| Tipas | Anglies kepsninės |
| Aukštis | 95cm |
| Plotis | 90cm |
| Ilgis | 75cm |
| Kepsninės forma | Stačiakampė |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Dangtis | Ne |