*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Mustang Kamado L 21" - tai keraminė kepsninė, puikiai tinkanti lėtam ir žemam kepimui, suteikianti galimybę mėgautis išskirtiniu skoniu ir aromatu.
Ši kepsninė turi Ø 47 cm kepimo groteles, pagamintas iš 304 nerūdijančio plieno, kurios užtikrina ilgalaikį naudojimą ir atsparumą korozijai.
Anglių grotelės pagamintos iš ketaus, kuris garantuoja tolygų temperatūros paskirstymą ir puikias kepimo savybes.
Nauja Mullite keramikinė molio medžiaga, atspari iki 1000 laipsnių Celsijaus, leidžia naudoti grilį net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.
Reguliuojamas ketaus viršutinis vėdinimas ir apačioje esantis tinklinis oro įleidimo sprendimas užtikrina tikslų temperatūros valdymą.
Į komplektą įeina patvarus rėmas su ratukais, kad būtų lengva judėti, bei dvi sulankstomos šoninės lentelės iš karščiui atsparaus bambuko.
Stilingas Mustang logotipas ant dangčio rankenos suteikia papildomo žavesio jūsų kepsninei, o aukštos kokybės stiklo pluošto sandariklis užtikrina gerą izoliaciją.
Su keramikinėmis sklendėmis ir pelenų įrankiu, šis grilis yra puikus pasirinkimas bet kokiam grilio mylėtojui.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Mustang Kamado |
| Tipas | Keraminės kepsninės |
| Aukštis | 127cm |
| Plotis | 75cm |
| Ilgis | 115cm |
| Kepsninės forma | Apvali |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Dangtis | Taip |