*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Mustang Laguna anglių grilis yra patikimas partneris, mėgstantiems kepti ant anglių. Stilinga išvaizda ir praktiška konstrukcija puikiai tiks tiek miesto žmonėms, tiek gamtos mylėtojams.
Su reguliuojamu temperatūros valdymu galėsite pasiekti norimą kepimo rezultatą kiekvieną kartą. Kepimo grotelės pagamintos iš chromuoto plieno, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir lengvą priežiūrą.
Ši kepsninė yra patogi ir lengvai transportuojama, o didelis kepimo plotas leis paruošti skanų maistą ne tik jums, bet ir jūsų draugams.
Laguna grilio dydis yra 105 x 53 x 105 cm, o jame įmontuotas termometras padės stebėti kepimo temperatūrą. Be to, grilis turi du ratukus, palengvinančius jo transportavimą.
Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta praleisti laiką lauke ir mėgautis skaniu, šviežiai pagamintu maistu.
| Tipas | Anglies kepsninės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plienas |
| Išmatavimai | 105 x 53 x 105 cm |
| Kepimo plotas | 45 x 32 cm |
| Kepimo grotelės | 22 x 41 cm (2 vnt) |
| Šildomas stovas | 40,5 x 16 cm |
| Aukštis | 105 cm |
| Plotis | 53 cm |
| Ilgis | 105 cm |
| Kepsninės forma | Stačiakampė |
| Dangtis | Taip |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Prekės ženklas | Mustang |