*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kepsninė Mustang Kamado S - tai keraminė anglių kepsninė, skirta tiems, kurie vertina kokybę ir aukštą kepimo efektyvumą. Su 32,5 cm grotelių skersmeniu, ji puikiai tinka įvairiems patiekalams gaminti.
Kepsninėje naudojamos 304 nerūdijančio plieno groteles užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą, o anglių grotelės pagamintos iš ketaus garantuoja tolygų karščio paskirstymą. Nauja Mullite keramikinė medžiaga atspari net 1000 laipsnių temperatūrai, suteikdama galimybę kepti skirtingas patiekalų rūšis.
Kepsninės konstrukcija apima ketaus viršutinę angą, kuri leidžia preciziškai reguliuoti oro srautą, o apatinė anga su tinkleliu pasižymi patogumu anglies įpūtimui. Aukštos kokybės stiklo pluošto tarpinės užtikrina gerą sandarumą.
Mustang logotipas ant dangčio rankenos suteikia produktui unikalumo, o specialiai apdorota bambuko rankena ne tik puikiai atrodo, bet ir yra patogi naudoti.
Ši kepsninė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis sodriais, skaniais kepiniais, nepriklausomai nuo metų laiko.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Mustang |
| Tipas | Keraminės kepsninės |
| Aukštis | 49cm |
| Plotis | 48cm |
| Ilgis | 54cm |
| Kepsninės forma | Ovali |
| Transportavimo ratukai | Ne |
| Dangtis | Taip |