*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kepsninė Mustang Kamado XL yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta lėtą ir žemą kepimą. Ši 23,5 colių anglių kepsninė pagaminta iš naujausios Mullite keramikos, atsparios net iki 1000 laipsnių temperatūrai.
Kepimo grotelės, pagamintos iš 304 nerūdijančio plieno, užtikrina ilgalaikį naudojimą ir lengvą valymą. Be to, apatinė vėdinimo anga su tinklu garantuoja optimalų oro srautą, o naujas ketaus viršutinis ventiliacijos dizainas leidžia tiksliai reguliuoti temperatūrą.
Kepsninė yra aprūpinta milteliniu būdu dažytu rėmu su dviem užrakinamais ratukais, kas palengvina jos transportavimą ir stacionarų naudojimą. Taip pat į komplektą įeina du sulankstomi šoniniai stalai iš karščiui atsparaus bambuko, suteikiantys patogumą kepimo metu.
Mustang logotipas ant dangčio rankenos bei keramikinis deflektorius su trimis kojomis pabrėžia šios kepsninės išskirtinumą. Su šiuo produktu kiekvienas kepimas taps malonumu ir jo rezultatai nudžiugins visus jūsų svečius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Mustang |
| Tipas | Keraminės kepsninės |
| Aukštis | 113cm |
| Plotis | 131cm |
| Ilgis | 81cm |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Dangtis | Taip |