*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Teesa BBQ-1000 yra puikus sprendimas mėgstantiems lauko valgymą. Šis sulankstomas dujinis grilis suteikia galimybę lengvai gaminti skanius patiekalus gamtoje.
Griliaus galia siekia 3,6 kW, o 46,5 x 33 cm kepimo paviršius leidžia ruošti daug įvairių patiekalų vienu metu. Dujinis uždegimas užtikrina paprastą ir patogų naudojimą.
Šoninės lentynos suteikia papildomos vietos ingredientams, o ratukai ir kojelės leidžia lengvai transportuoti grilį. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, grilis yra ilgaamžis ir patikimas.
Teesa BBQ-1000 yra saugus naudoti, skirtas tik lauko sąlygoms, ir reikalauja laikytis atstumo nuo aplinkinių objektų. Pasiruoškite nuostabiems piknikams ir iškydoms su šiuo griliu!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | BBQ |
| Tipas | Dujiniai griliai |
| Aukštis | 990cm |
| Plotis | 470cm |
| Ilgis | 1035cm |
| Kepsninės forma | Stačiakampė |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Dangtis | Taip |